בי"ס על הרצף

300x300_0003_uplift.png

החל מעונת 2021-22 אנחנו מפעילים בית ספר לכדורגל ראשון מסוגו, לילדים עם צרכים שונים, שהטיפול המגיע להם דורש ארגז כלים אחר, רגישויות, מערך והכשרה יחודיים.


זהו החוג שלנו לילדי החינוך המיוחד והמשולב. מסגרת ספורטיבית עבור הילדים שלנו שמתמודדים עם קשיים רגשיים, חברתיים, ויסות חושי, סרבול מוטורי או הפרעות קשב. מסגרת המאפשרת להם לבוא ולהתנסות במשחק הכדורגל, לענות על המאוויים שלהם, לייצר תחושת מסוגלות והנאה.


כפי שלמדנו ב"קבוצות המשולבות" שייסדנו לבוגרים – הכוח הוא בשילוב. מעל ל-60 ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים, משחקים כיום יחד אצלנו בחוג, ללא הדרה. הערך עבור כל הצדדים הוא עצום.

אימון בבית הספר על הרצף


אנחנו לא לבד כאן. איתנו "עמותת עילי", שהוקמה לשם הנגשת המשחק בהובלת המאמן עידו קובץ', בעל ניסיון יקר בשטח. הקריה האקדמית אונו, עם ד"ר נצן אלמוג, ראש המיקוד בלימודי מוגבלות, נגישות והכלה - שותפה תוכנית וכלכלית. אונו משדכת סטודנטים מהחוג לחינוך וחברה שילוו ילדים בעלי תפקוד נמוך, ויעשו כאן את הפרקטיקום במסגרת התואר הראשון.


מנהל קהילתי ניות אחראי למגרש האימונים וניהול הרישום; העירייה מספקת גב לשלוש השנים הקרובות כך שזו לא תהיה אפיזודה חולפת, אלא מוסד חדש בעיר.


🔴⚫


מגרש כדורגל. 3 מאמנים ו-4 סטודנטים על עשרה ילדים, שעד היום לא התאפשרה להם החוויה, בכל קבוצה. בהתאם ליכולות של כל אחד ואחד, אנו נפגשים מדי יום שני ועובדים בשלוש חטיבות נפרדות: לגיל הרך, לילדים ולנערים. לאט לאט, דרך הקשיים והתסכולים, עם אמונה ואהבה. קראו את כתבת מגזין "ליברל" על הפעילות


קישור קישור קישור
קישור
BER_2310
BER_2310

press to zoom
BER_2310
BER_2310

press to zoom
1/1