כדורגל לכולם

300x300_0003_shagrirut.png

הפועל ירושלים מפעילה את בית הספר לכדורגל הגדול בסביבה, אבל חלק מהילדים שלנו לא יכולים להשתתף. הצרכים שלהם שונים, הטיפול שמגיע להם דורש ארגז כלים אחר, רגישויות, מערך והכשרה יחודיים. 


בחצי השנה האחרונה עבדנו על הקמת בית ספר לילדי החינוך המיוחד והמשולב. מסגרת ספורטיבית עבור הילדים שלנו שמתמודדים עם קשיים רגשיים, חברתיים, ויסות חושי או הפרעות קשב. כזו שתאפשר להם לבוא ולהתנסות במשחק הכדורגל, לענות על המאווים שלהם, לייצר תחושת מסוגלות והנאה. 


כפי שלמדנו ב"קבוצות המשולבות" שייסדנו לבוגרים – הכוח הוא בשילוב. עם ובלי צרכים מיוחדים, משחקים יחד, ללא הדרה. הערך עבור כל הצדדים הוא עצום. היום אנחנו מתכבדים להשיק את "כדורגל לכולם" – בית ספר לכדורגל ראשון מסוגו.אנחנו לא לבד כאן. איתנו "עמותת עילי", שהוקמה לשם הנגשת המשחק בהובלת המאמן עידו קובץ', בעל ניסיון יקר בשטח. הקריה האקדמית אונו, עם ד"ר נצן אלמוג, ראש המיקוד בלימודי מוגבלות, נגישות והכלה - שותפה תוכנית וכלכלית. אונו משדכת סטודנטים מהחוג לחינוך וחברה שילוו ילדים בעלי תפקוד נמוך, ויעשו כאן את הפרקטיקום במסגרת התואר הראשון. 


מנהל קהילתי ניות אחראי למגרש האימונים וניהול הרישום; העירייה, עם ראש המחלקה לספורט הישגי משה רנד, מספקת גב לשלוש השנים הקרובות כך שזו לא תהיה אפיזודה חולפת, אלא מוסד חדש בעיר. 


🔴⚫


מגרש כדורגל. 3 מאמנים ו-4 סטודנטים על עשרה ילדים, שעד היום לא התאפשרה להם החוויה, בכל קבוצה. בהתאם ליכולות של כל אחד ואחד, נעבוד בשלוש חטיבות נפרדות: לגיל הרך, לילדים, ולנערים. ימי שני החל ב-4.10.21 - לאט לאט, דרך הקשיים והתסכולים, עם אמונה ואהבה. אנחנו מוכנים לאתגר, בואו נצא לדרך. 


הורים, צרו קשר לתיאום ראיון אישי: עידו קובץ' 050-7257657


קישור קישור קישור
קישור
BER_2310
BER_2310

press to zoom
BER_2310
BER_2310

press to zoom
1/1