top of page

מחלקת הנוער

שחקני נערים א'
300x300_0003_uplift.png


ברוכים הבאים למחלקת הנוער הגדולה והמקצועית בירושלים והסביבה. בעבודה מתקדמת ועקבית, מרובת השקעה, הנשענת על מערכת יציבה וצוות מורחב, תוך שימת לב מיטבית לפרטים - ביססנו בעשור האחרון חממה של ממש, מוקד ארצי לפיתוח שחקני כדורגל צעירים.


דור העתיד של הכדורגל בירושלים לובש אדום, ומצטרפים אליו מדי שנה עוד ועוד שחקנים כמו גם מאמנים מובחרים מכל הארץ. מטרתנו, מחד: המשך ביסוס שדרות המועדון על תוצרת בית, עם הכוונה לראש הפירמידה - הקבוצה הבוגרת, בה הם מקבלים הזדמנויות יוצאות דופן בליגת העל בגיל צעיר.


ובמקביל: פיתוח שחקנים כאינדיבידואלים, תוך השקעה בכל אספקט אפשרי בדרכם להגשים את החלום. 12 קבוצות המחלקה, בכל הגילאים, זוכות לשדרוג מתמיד באיכות האימון, עם 2-3 אנשי מקצוע לצידם מדי אימון - עניין חריג בנוף המקומי. אנחנו לא מתמקדים בנצחונות בכל מחיר בגילאי המחלקה, אלא עבודה מקצועית מחושבת עם ראייה לטווח ארוך, כדי לקטוף את הפירות בשלבים הרלבנטיים בקריירה.



מוזמנים לנבחרות ישראל בשנתיים האחרונות, תוצרת מחלקת הנוער שלנו


  • גוני נאור • הנבחרת הבוגרת

  • נועם מלמוד, עומר אגבדיש, איינאו פרדה • הנבחרת הצעירה

  • אחמד סלמן, ליאור קאסה וכארם זועבי • נבחרת הנוער

  • אבישי צוריאל, יואב לביא, אור מונסנגו • נבחרת U17

  • עמית אזולאי, ינאי יצחק, ישראל דאפאאה • נבחרת U16

ליאור חוג'ה, מנהל מחלקת הנוער
אמיר סופר, מנהל מקצועי, מחלקת הנוער


בעלי התפקידים ומאמני המחלקה 2024-25


מנהל מחלקת הנוער: ליאור חוג'ה

מנהל מקצועי: אמיר סופר

מנהל תפעול: אשר גולה

מנהלת חינוכית: לילך זהבי


מאמן קבוצת הנוער: ליאור זדה

עוזר מאמן קבוצת הנוער: אמיר שוויקי

מאמן נערים א': עודד ברנע

עוזר מאמן נערים א': עמית מרום

מאמן נערים ב': בר כהן

עוזר מאמן נערים ב': שובל שפירא

מאמן נערים ג': מאור חורי


מאמן ילדים א': דורון דדש

מאמן ילדים ב' מזרח: מושיק אברהמי

מאמן ילדים ב' מערב: זוהר קמינסקי


מנהל חטיבה אמצעית: דורון דדש

מנהל חטיבה צעירה: נועם בוכריס


מאמן ילדים ג' מזרח: יפורסם בקרוב

מאמן ילדים ג' מערב: יפורסם בקרוב

מאמן טרום א' מזרח: יפורסם בקרוב

מאמן טרום א' מערב: יפורסם בקרוב

מאמן טרום ב': יפורסם בקרוב

עוזר מאמן טרום ב': יפורסם בקרוב


אנשי מקצוע האמונים רוחבית עבודת המחלקה


מאמני שוערים: גיא חכמון, טל תבריזי, אריאל בן נעים, יהב חדד

מאמני בנייה גופנית: אחיה בק, יפורסם בקרוב

סקאוט: אבי אדרי

אנליסט: עידן רייכמן

ספורטתרפיסט: יפורסם בקרוב

פיזיותרפיסט: יפורסם בקרוב

פסיכולוג: נדב גביש

קישור קישור קישור
קישור
bottom of page