סיכום המשחק | מחזור 15: בית"ר ירושלים - הפועל ירושלים


הדרבי השני לעונת 2021-2022 הגיע לסיומו. החשמל ביציע, המלחמה של השחקנים וכאב הלב הגדול בדקות הסיום של המשחק. אז מה היה לנו?

המשחק התחיל כשביציע תצוגת עידוד מדהימה של הבריגדה. לאורך המחצית הראשונה שתי הקבוצות היו שוות באיכותן, אך דווקא בתוספת הזמן של המחצית, בית"ר הצליחה לכבוש לאחר התקפה מתפרצת.


המחצית השנייה המשיכה באותה הגישה כאשר שתי הקבוצות הראו לפרקים שליטה במשחק אך ללא איומים משמעותיים. כאב הלב הגדול החל בדקה ה-77 לאחר שנומביל נכנס כמחליף ובכך שיחקו על המגרש שישה שחקנים זרים בשורות הפועל - דבר שאסור על פי תקנון ההתאחדות ולפיכך תעמוד לדין משמעתי. בדקה ה-92, באצ'ו נגח את הכדור לרשת והשווה את התוצאה בשער אדיר, אך גורל המשחק תלוי עכשיו בפסיקת בית הדין ביום רביעי הקרוב.


מבחינת הכדורגל הפועל הראתה לחימה ומשחק מצוין ועל כר הדשא המשחק הסתיים בתוצאת תיקו.

ביום שבת הקרוב, בשעה 18:00 נארח את חדרה למשחק קריטי להמשך העונה. כל הפרטים - בקרוב, אבל כרטיסים אפשר לרכוש כבר כאן.

הרכבי הקבוצות:


בית"ר ירושלים: ניצן, הרמן, דגני, חוג'ה, גרצקין, קריאף, רוטמן (צהוב, 67), מארה, שועה (89), יאנקוביץ (90) ובואקיי (שער, 90)


מחליפים: ג'יאסי (67), אוחנה (77), באסלביינק (89) וזרגרי (90).


הפועל ירושלים: אדליי, מאיו, באצ'ו (שער, צהוב), יאו, מידן (69), חדידה (77), גוני, בדש, ג'רסי, אגדה ושמש (צהוב, 62).


מחליפים: סלמן (62), שולאג'ה (69), נומביל (77).


שופטים

שופט ראשי: לירן ליאני

עוזר שופט 1: דודו ביטון

עוזר שופט 2: עומר ברבאירו

שופט רביעי: דוד פוקסמן

שופט ווידאו: זיו אדלר


 


מידעון משחק

  • המשחק יתקיים ביום ראשון, ה- 26.12 בשעה 20:30.

  • אומנם המשחק בטדי, אבל אנחנו לא מארחים - נשב ביציע הדרומי.

  • כרטיסים: אפשר לקנות בטדי בקופה מיוחדת לאוהדים שלנו תהיה ממוקמת ליד המדרגות בעלייה ליציע הדרומי, או כבר עכשיו בלאן (בתוספת עמלה).

  • בדיקות מהירות יתבצעו ליד הקופות ביציע המערבי, בתשלום 45₪. הרשמה מראש לקיצור תהליכים כאן.

  • חניונים ושאטלים: בעין יעל ובגן החיות התנכ״י (תחתון) יצאו שאטלים החל מ-18:00 הלוך חזור, עד ליציע הדרומי. בסיום המשחק השאטלים יחכו לכם על רחוב בנבנישתי, מתחת ליציע הדרומי. שימו לב: יהיה רשום עליהם לאן הם מגיעים. בנוסף, ניתן לחנות בחניון רכבת מלחה ובקניון עזריאלי ירושלים (מלחה) ולצעוד ברגל למשחק

  • המשחק משודר בספורט 4


מה המצב הפועל?

הפועל מגיעה לדרבי כשהיא במקום ה-11 עם 14 נקודות במאזנה, שתי נקודות יותר מבית"ר שנמצאת במקום ה-13 שמתחת לקו האדום. הפועל שלנו מגיעה מעודדת לדרבי לאחר שניצחה 1-3 את נוף הגליל בהרכב חסר בשל מספר מקרי חולי שעברו בחדר ההלבשה. אנחנו מקווים שעד המשחק כלל השחקנים יוכלו לצאת מהמיטה, לוותר על התה ולהילחם על כל כדור כי אנחנו נצטרך אותם ככה. נוסיף לכך את הרצון של זיו והשחקנים להחזיר לקהל לאחר התצוגה הכואבת בסיבוב הראשון - ונקבל מתכון למשחק מותח ומרתק שצפוי לנו.


מהצד השני של העיר, בית"ר תגיע למשחק לחוצה מאוד כאשר למעט הניצחון בגביע על עפולה מהליגה הלאומית, היא ניצחה משחק אחד מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה, שהיה בתחילת בנובמבר מול נועלת הטבלה - מכבי פתח תקווה.