top of page

סיכום המשחק | גביע המדינה, סיבוב ח': מכבי חיפה - הפועל ירושליםשני שערים, שניהם בתוספת הזמן של כל מחצית (עפרי ארד 47, ודין דוד 95) קבעו שהשנה כנראה לא נפגוש את הנשיא. הפועל עלתה בהרכב שכלל חמישה שינויים מההרכב הרגיל שלה, היות וכבר ביום שלישי מתחיל הסיבוב השני של הליגה. לצד זה, השחקנים עמדו בלחץ של חיפה ואפילו הצליחו להגיע להזדמנות כאשר סלמן הסתובב על המקום בתוך הרחבה ובעט ישר לידיים של השוער. מעבר לכך, חיפה הייתה דומיננטית הרבה יותר ויום גדול של אדליי ביחד עם החטאות של חיפה השאירו את התוצאה על 1-0 קטן.


דווקא בדקות האחרונות למשחק, היה נראה שהפועל מתקרבת לגנוב שער שוויון אך התקפה מתפרצת של חיפה סיימה את הסיפור עם שער של דין דוד וכך הקבוצה חוזרת לירושלים בלי הכרטיס לשלב הבא בגביע.


לזיו ולחניכו לא יהיה הרבה זמן להתכונן למשחק הבא, כיוון שכבר ביום שלישי נוף גליל עולה לטדי למשחק שיתקיים במזג אוויר קר, אך הולך להיות חם רותח. כל הפרטים על המשחק שיפתח את הסיבוב השני - בקרוב.

ההרכבים:


מכבי חיפה: משפתי, סטריין (61), פלאניץ' (צהוב), ארד (שער), מאיר, אבו פאני, רודריגס, לוי (69), אצילי, דוניו (60) וחזיזה


מחליפים: דוד (60), מוחמד (61), גולברג (61) ושרי (69)


הפועל ירושלים: אדליי, מלמוד, נאור, מאיו (46), יאו (46), אגבדיש (צהוב), סלמן, כהן (64), אווקה (46), אולאג'ה ובדש (46).


מחליפים: באצ'ו, (47) מליח, (47) חדידה, (47) ברסקי (47) ווילי (64)


 

מידעון משחק

  • נפגשים בשבת (18.12) בסמי עופר (פעם ראשונה, כן?) בשעה 15:00

  • כרטיסים: כרטיס לחברי עמותה ומנויים יעמוד על 50₪. למימוש המחיר המיוחד לחצו כאן והקלידו את מס' המנוי (אם שכחתם סיסמא - ניתן לאפס באתר). המחיר לקהל הרחב יעמוד על 60₪ - כאן (מחיר זהה לקופות). ילדים וילדות עד גיל 12 - 40₪ באתר ״לאן״. בכל בעיה ברכישת הכרטיסים, אנחנו פה: Hapoeljerusalemtickets@gmail.com.

  • אנחנו ביציע הדרומי, שער k (אין הפרדה בין היציעים העליון והתחתון).

  • ההסעה של הבריגדה למשחק זמינה לכם כאן.

  • שומרי מסורת יוכלו לסרוק את הכרטיס באמצעות סדרן "גוי של שבת", ואנחנו מצטטים פה את אנשי סמי עופר.


מה המצב הפועל?


רגע לפני שהסיבוב השני יוצא לדרך (מול נוף גליל, שלישי בטדי, פרטים בהמשך), נעלה לכרמל לאצטדיון סמי עופר למשחק גביע מול מכבי חיפה. הפועל תגיע למשחק במטרה לנסות ולהשיג את הכרטיס לשלב הבא. השחקנים באדום שחור יודעים שלגביע חוקים משלו ועם מוטיבציה גבוהה יעלו לכר הדשא שווים מול שווים לחיפאים בירוק. נמליץ לכל המתלבטים לנצל את השעה הנהדרת של המשחק ולהגיע ולתמוך בשחקנים עם אווירה שאינה נפוצה במחוזות הכדורגל שלנו.


זיו אריה לקראת המשחק

"קיבלנו הגרלה יוצאת דופן אבל ננסה לעשות את כל מה שניתן. כמובן שהליגה בראש מעייננו והדגש של המועדון הוא לקראת משחקי הליגה הקרובים והעומס הגדול שצפוי לנו בשבוע הקרוב. ההרכב והסגל יותאמו לסיטואציה אבל נבוא לעשות כל מה שאפשר כדי להפתיע".


אווקה אשטה שמיצה את עונש ההרחקה וחוזר להיות זמין לזיו מוסר

"המשימה בשבת גדולה ומאתגרת – מכבי חיפה קבוצה מצוינת בכושר מעולה, אבל אנחנו באים למשחק נחושים, בטח עם התמיכה הנפלאה של הקהל שלנו שיגיע איתנו לסמי עופר. בגביע כמו בגביע אנחנו מאמינים שהכל אפשרי, ונבוא לתת הכל כדי להפתיע".


עדכוני פצועים

ג׳רסי ודראושה חולים ולא יקחו חלק במשחק הגביע. כמו כן, אלמליח ומיזן בשלבים שונים של שיקום מקרע חלקי בגיד האדקטור לונגוס (מפשעה) אך בעוד אלמליח צפוי לחזור לאימונים בשבוע - שבועיים הקרובים, למיזן צפויים עוד כמה שבועות בחוץ. נומביל עדיין סובל מהמתיחה של אחד משרירי ההמסטרינג והתקווה שיהיה כשיר למשחק בשלישי מול נוף גליל.

שושן עבר השבוע הליך רפואי בברך ולכן במנוחה עד שבוע הבא.

והבשורות המשמחת: מסתמן שסהר בראון יוכל לחזור בהדרגה לאימונים מלאים בשבועות הקרובים, שאבי, כנראה יחזור לאימונים מלאים השבוע והראל שלום יהיה זמין לזיו כבר בשבת.


רגע של היסטוריה

העונה היא עונת 96/97, מכבי חיפה מגיעה לטדי ועולה ליתרון מוקדם. שוויג ואסי טובי בהרבה נחישות דאגו להשאיר את הנקודות בבית. מקווים שאגדה ושמש יוכלו לחגוג כך גם מחר.יאללה הפועל מלחמהComments


Workaround for Wix bug

bottom of page