top of page

לקראת המשחק: מחזור #16

הפועל ירושלים - בני סכנין

מידעון משחק

  • שבת | 13.1 | טדי

  • שערים: 16:30

  • שריקה: 18:00

  • כרטיסים: 65₪ בקופות (או 69₪ באונליין)

  • מינויים? הכרטיסים אצלכם במייל

  • בעיות? פנו ל: help@go-out.co

  • כניסה חופשית לגילאי 8 ומטה, בהרשמה

  • שידור: 5 לייב

  • הרשמה להסעה לעצרת בכיכר החטופים

מה המצב הפועל?

אטנשן: משחק מפתח לפניך. הסיבוב הראשון בסכנין סימל יותר מכל את פתיחת העונה המאכזבת של הפועל. נפלנו ברכות, הפסדנו שם 2:1 קטן אבל מטלטל, כשלבד משער פרמיירה מצמק של דוין חזרנו מודאגים ועצבניים, אל תוך כדור שלג. וזה לא חריג במיוחד, במשחקים שלנו מול היריבה שמתסכלת אותנו: חוץ מבאר שבע, זוהי הקבוצה היחידה שלא הצלחנו לגבור עליה מאז שחזרנו לליגה. כדי להיזכר בניצחון של הפועל ירושלים על בני סכנין בליגה הבכירה צריך לצלול עמוק למחוזות הרטרו, בואכה מחמוד סלמן. (ראו וידאו - אליך לחנה).לסיבוב החוזר אנחנו מגיעים כמובן בפורמה שונה לגמרי. אמנם אחרי הפסד 2:1 בחיפה, אבל מעורר גאווה בגזרת הביטחון העצמי והתעוזה. קבוצה שמאמינה ביכולות שלה ומתחילה לפרוע אותן, עם צעירים הום מייד שלוקחים את המושכות ומביאים נקודות, שחקני מפתח שנכנסים לכושר, וסגל רחב ובריא שנחוש להמשיך ולהתרומם. ניצחון בשבת יצמיד אותנו בטבלה אל היריבה מהמקום ה-8, ובכלל, לכיוון הפלייאוף העליון. הפסד יחזיר אותנו להתבחבשות בחלק התחתון. ומזה היה לנו מספיק, תודה. סדריק חוזר מפציעה, יאו שב מהמחלה, איינאו מאושש וכשיר - זה בגזרת הבשורות הטובות. לעומתם, קאפיטה עם "בקע ספורטאים", טס לטיפול בפורטוגל של שבוע. אדליי עדיין עם קרע קטן בשריר, יוראי בחוץ, ועדכון: נפרדנו בבוקר שבת מבאצ׳ו שעובר להונגריה. אז על הקבוצה מהגליל אפשר להגיד שהיא נאחס לא נורמלי שלנו, או שאפשר לומר שהיא פשוט אחלה של קבוצה. המאמן דראפיץ' אוהב  לשחק כדורגל, וזה ניכר בתלכיד הצעיר שלו העונה: מאבו ניל בשער וגבי גורי (על תקן האיינאו שלהם) בחלק האחורי, שמשפיע מאוד על הנעת הכדור היפה והסבלנית; דרך עובדיה דרוויש וסאהר תאג'י, ועד לאניס פורת וזאהי אחמד, שיחד עם דור חוגי ויואל אבוחצירה מרכיבים חלק קדמי מגוון - אנחנו עומדים לפגוש יריבה מעניינת וממש לא פשוטה. מה לעשות - חייבים לנצח את המאבקים העיקשים מולה, להחזיר את הנקודות, להתייצב בטבלה, ולחייך במוצ"ש. תעזרו לנו עם זה - התלבשו חם ובואו!


❞ סכנין חזקה מאוד, עם מאמן טוב, משחקת כדורגל טוב. היא ניצחה אותנו בסיבוב הקודם בקלות. הפעם יהיה קרב קשה מאוד ❝ | זיו אריה במסיבת העיתונאים

"מבחינת עומסים ופציעות - כמו אצל כל הקבוצות זו תקופה לא פשוטה, אפילו שהיו לנו עכשיו כמה ימים להתאוששות, זה לא מספיק עדיין. אבל אנחנו לא מתלוננים. אנחנו אנשי כדורגל, חיים בשביל האקשן הזה, יש לנו עוד יומיים להתכונן ומי שיהיה בריא ישחק.

יש לנו שני שוערים טובים בסגל. החלטתי ללכת עם זמיר בשלב מוקדם יותר של העונה. מאז אדליי הספיק לחזור - ואז נפצע. כך שכרגע זמיר שוב בין הקורות, ואני סומך עליו. נדב יעשה את העבודה בשבת. מבחינת הקבוצה באופן כללי - אנחנו חייבים לחזור ולייצר נקודות, כי במצטבר, גם אחרי שהתחלנו לנצח, ברור שהמאזן שלנו עדיין לא מספיק."


❞ חיכיתי להזדמנות הזו המון זמן. אני עובד מאוד קשה כדי להוכיח את עצמי, ולהראות שהאמון של הפועל ירושלים בי מוצדק ❝ |נדב זמיר במסיבת העיתונאים

"אני צריך לקחת את ההזדמנות שניתנה לה בשתי ידיים, להיות כמה שיותר טוב, ולהיות בשיאי בשבת. המעבר לירושלים היה משמעותי עבורי, שינוי גדול בחיים. אני מעמק יזרעאל במקור, כך שגם בשנים בהן שיחקתי בקרית שמונה זה היה מסע מבחינתי, ביחס לבית של ההורים. אני מאוד מרוצה פה, ועובד קשה כדי להיות שוער ראשון בליגת העל.


 הפועל ירושלים מבחינתי צריכה לקחת שלוש נקודות, או לפחות נקודה, בכל משחק. כך שירדנו מאוכזבים בסמי עופר, ואנחנו דרוכים כדי לעשות את זה בטדי מחרתיים, מול קבוצה מעולה, שכולנו רואים את האיכויות שלה". 


יילה דוין בביגוד הפועל חורפי עם הכיתוב סט חורף: כובע וכפפות

יהיה קריר בטדי בשבת, ובחנות המקוונת כמו גם בדוכן המרצ׳ באצטדיון תוכלו לדאוג לעצמכם לחימום אדום 🧣


Kommentare


Workaround for Wix bug

bottom of page