top of page

לקראת המשחק: מחזור #23

הפועל חדרה - הפועל ירושלים

מידעון משחק

  • שבת | 24.2 | נתניה

  • שערים: 17:00

  • שריקה: 18:30

  • כרטיסים: 60₪ בקופות (או 64₪ באונליין).

  • כל גיל חייב בכרטיס

  • שידור: 5 לייב

מה המצב הפועל?

מה נאמר, אנחנו אחרי משחק מאוד מעודד ברמה הקבוצתית: במרביתו הוא התנהל כפי שרצינו, עם הכדור לרגלינו, לחצנו, הגענו, נתנו גול קלאסי ממהלך כנף אישי וכניסת מגן נגדי לרחבה. מנגד, חטפנו שער כל-כך שטותי שנגמרו המילים. כמעט מתחשק להגיד שזה מייצג את העונה שלנו, אבל רגע. הנימה צריכה להיות אחרת. הפלייאוף אמנם התרחק, אבל לא נגוז. עוד קבוצות נגררו לקלחת. נתניה, בית"ר והפועל ת"א נראות עצובות. אנחנו בוייב חיובי, כשניכר היה כמה ביטחון הוזרק למערכת אחרי 2 הנצחונות ההרואיים. צריך רק לצפות בחוזז, דוגמא מובהקת, מביא בשעה טובה את היכולות שלו לידי ביטוי. גם כשהיינו בפיגור מול אשדוד, האמנו שננצח. אמנם זה לא קרה, אבל תחושת המסוגלות מאוד חשובה.

❞ חדרה אחרי שני נצחונות רצופים, עם מאמן ושחקנים חדשים - מצפים למשחק מאתגר ❝ | זיו אריה

יילה נכנס יופי אחרי הפציעה, וצפוי להיות כשיר ליותר מ-45 דקות. נראה תוך כדי משחק. סוני הולך ונכנס לכושר: הוא עשה דברים יפים מול אשדוד עד שנגמר לו האויר, גם כששיחק על הבלטה של יילה, וגם הביא את הפיזיות שלו לאגף, כשדוין נכנס. אופק, עוד אחד שהיה מסוגל לתת רק מחצית, אמור להיות נכון לכמה שיידרש ממנו. פיבן זו התלבטות, שתלווה אותנו בתקופה הקרובה: בקע הספורטאים המתעתע שלו מוחמר כשהוא משחק, מנגד הוא לא לא-כשיר. וכמובן, חיוני. כך שהצוות יבחן את מצבו לפני כל משחק: לא להתפלא שיפתח, לא להתפלא אם יעדר מקלסתרוני הסגל, וכך עד להודעה חדשה.


אגבדיש מתאושש אחרי זעזוע המוח. רויזמן מתאושש מהווירוס שחטף חזק, קאפי גם מתאושש עם שרירי הבטן, דהן לא מאה אבל יעמוד לרשותנו. פינת אווה ומקס: השניים ממשיכים בשיקום, במטרה לחזור לסוף הליגה הסדירה. גליצ'ים: מזל טוב לגרצ'קין שהתארס השבוע. אלמגור יחסר מול חדרה, בגלל נדוניית 4 הצהובים שקיבלנו מעיריית ראשל"צ. למרות שלא יתלבש, מגיע לו שנרחיב עליו מעט: אוהד נזרק ישר למים עם שתי הופעות כמחליף ושתיים בהן פתח, ובצוות מאוד מרוצים מהבחור. יש לו סט יכולות לא טריויאלי לשחקן כנף ישראלי, לא צמוק גוף ועובר שחקן על שטח קטן - עוצמתי ומהיר, תכל'סי, עם יכולת ללכת לעומק (שצריכה להתפתח). בדרך להיות שחקן איכותי וייחודי. מה גם שהוא הימני הכמעט יחיד בהתקפה שלנו.

❞ אופק נדיר עשה עבודה מצוינת, נתן גם גול - כולם רעבים ומוכנים לרגע שלהם לשחק ❝ | עומר אגבדיש

בסיבוב הקודם ניצחנו את חדרה 1:0 בערב שהיה בו דבר אחד יפה, היום מצידנו לחיות מכוער, או איך שלא אומרים את זה, העיקר להביא מהם עוד 3 נקודות ולתת באז לישורת האחרונה. תחת המאמן החדש סילבס חדרה נראית טוב יותר, ומגיעה אחרי שני נצחונות. הם הושגו במערכים שונים לחלוטין: 5-3-2 מול הפועל ת"א, 4-3-3 נגד הפועל פ"ת. סילבס עשה מהפכה שלמה במצבת הזרים, עם ארבעה חדשים: הבלם אמבוג', המגן הימני טומאשביץ', ובחלק ההתקפי אדניי ודוניו - האחרון כבר החל לפרוע שטרות עם שער ובישול.


נפגוש גם פרצופים מוכרים בקישור שלה: מיודענו ברסקי, ותמיר גלזר שנראה בול כמו עמית וזה מבלבל. אבל עזבו הכל: אלעד מדמון. זה לא סיפור על שחקן שמגיע משום מקום, פוגעים בו כמה כדורים ונכנסים והוא נותן עונה. מדמון הוא חבילה שלמה, שחקן וואו שסחב את חדרה לבד, ועכשיו גם יש לו עזרה. נצטרך לנטרל אותו כדי לנצח את חדרה בנתניה, לראשונה. עד לפעם הבאה: לפנינו עוד ארוע שנקרא לו משחק עונה. מוזמנים להעביר את הזמן בשעשוע הספקולציות שבנה ידיד המערכת רון אשרוב - כל התרחישים עד לפלייאוף, בכף ידכם. קחו אותנו גבוה.


ה-משחק בנתניה שאני מחכה לו

  • חדרה, ליגה

  • נתניה, גביע


コメント


Workaround for Wix bug

bottom of page