top of page

סיכום המשחק | מחזור 24: הפועל ירושלים - הפועל תל אביב


קרוב ל-4,000 אוהדים משני מחנות האוהדים נפגשו במוצא שבת להתמודדות חשובה מאוד עבור שתי הקבוצות כאשר היד התל אביבית הייתה על העליונה.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה, ולמעט איום ממשי אחד של ביטון לא נרשמו הזדמנויות משמעותיות.


במחצית השנייה, נשרק כדור עונשין להפועל תל אביב לאחר בדיקת השופט במערכת ה-VAR. את הבעיטה אזולי ניצל והעלה את הפועל תל אביב על לוח התוצאות. אחרי כיבוש השער, הפועל החלה להשתלט על המשחק ואף כבשה, אך טענת נבדל פסלה את שער השוויון. וכך עד לסיום, ניסיונות רבים להשוות את התוצאה ואף להפוכה העלתה חרס והפועל מסיימת את המשחק בהפסד 1-0 וכאב ראש גדול.


בעקבות ההפסד הפועל נשארת עדיין במקום ה-12 עם 20 נקודות, בדומה לנוף גליל אך עם הפרש שערים עדיף. בשבוע הבא, נגיע לסמי עופר למפגש מול הפועל חיפה, למשחק אחרון לעונה הסדירה ולקראת הפלייאוף ונקווה שנדע לסיים את הליגה עם ניצחון חוץ ראשון לעונה.זיו לאחר המשחק

גוני מסכם את המשחק

הודעת המועדון בשל החלטת השיפוט במשחק

"עוד לפני המשחק התרענו על השיבוץ הבעייתי של השופט דניאל בר נתן, שמונה לשפוט בנסיבות תמוהות, ולצערנו - בפעם השנייה העונה - הכריע בר נתן את גורל המשחק נגדנו

לאחר המשחק, מול טענותיהם של המנהל המקצועי ומאמן הקבוצה, התפרץ בר נתן בברוטליות והשתלח בהם כשאמר לשי אהרון ״אתה לא תראה משחק עד 2030", ולזיו אריה ״אני ארחיק אותך עד סוף העונה"

הכל תוך כדי תנועות גוף מאיימות ולמול עיניהם המשתאות של מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר ומבקר המשחק שלומי בניטה, שהכניסו אותו בכוח לחדר השופטים ומנעו ממנו מלהסתער לעבר אנשי המועדון

אנו נמשיך להאבק על המגרש למרות טעויות השיפוט המגמתיות נגדנו, ובטוחים כי נשאר בליגה למרות הכל, בעזרת הקהל והשחקנים הנפלאים שלנו".

הרכבי הקבוצות

הפועל ירושלים: שאבי, מאיו (צהוב), אווקה, גוני, הראל, ג'רסי (63), ביטון, סלמן (70), באצ'ו, גררו (צהוב) וסולומון (70).

מחליפים: אגבדיש (63) וזדה ומידן (70).


הפועל תל אביב: שטקוס, ביטון (40), גוטליב, דוידה (90), אזולי (שער, 90), אייבינדר (צהוב), ליינדר, אליאס (45), פראליי (66), טראורה וינקוביץ' (צהוב).

מחליפים: אזוגי (40), איזן (45), ורד (66) וקנצפולסקי ותומר (90).


שופטים:

שופט ראשי: דניאל בר נתן

ע. שופט 1: יוסי בביוף

ע. שופט 2: ולנטין קוז'בסקי

שופט 4: ויטלי בונדרב

שופט VAR: עידן לייבה

 

מידעון משחק

  • ניפגש בשבת, ה-5.3 בשעה 19:50 במזרחי

  • כרטיסים עם עמלה כאן או בקופות ב-60.

  • שידור המשחק בספורט 3

  • לפני שריקת הפתיחה יתקיים טקס לכבוד יום האישה בשיתוף ויצו

מה המצב הפועל?

שני מחזורים נותרו עד לסיום הליגה הסדירה. הללו יקבעו לא רק האם נישאר מעל הקו האדום לפני ההתמודדויות הצפופות עם שאר התחתית, אלא גם את סדר המשחקים שלנו בפלייאוף התחתון, עניין שיכול להיות בעל משמעות.


המשחק הראשון יתקיים מחר (שבת) מול האדומים מתל אביב. הוא יחל אחרי שנדע כבר את התוצאה במשחק המוקדם בין נוף הגליל למכבי חיפה. בראשון ובשני ישחקו מכבי פ״ת ובית״ר, בהתאמה, שישלימו את תמונת התחתית ומצב הרוח שלנו לשבוע הקרוב.


בגזרת הסגל, ווילי אגאדה יגרע מהסגל עקב צבירת כרטיסים צהובים.

מצבת הפצועים לא משתפרת כאשר גיא בדש ייעדר לאחר שנפצע באימון המסכם לקראת המשחק, ומצטרף אל יאו (ישוב לאימונים בשבוע הקרוב) ולחדידה (מתיחה ברגל ימין הפעם, השבתה לשבועיים מפעילות). ברסקי ואלמליח לקחו חלק באימוני הקבוצה השבוע וצפויים להיות בסגל.


מן העבר השני, הקבוצה מתל אביב סימנה את שבת כ״משחק עונה״. הניצחון האחרון שלה נרשם בסוף ינואר, בטדי, מול בית"ר. מאז הקבוצה ספרה ארבעה הפסדים ותוצאת תיקו שפגעו בסיכויי הפלייאוף העליון שלה. אבל שם עדיין מאמינים.


סולומון וזיו לקראת ק"ש


משחק מהעבר:

עונת 1996/97. מזג אוויר גשום (טפו טפו טפו לא בשבת הקרובה). האוהדים האמיצים שהגיעו זכו לראות את אסי טובי משאיר את הנקודות בירושלים. תהנו
קדימה הפועל, עד הניצחון!

Comentarios


Workaround for Wix bug

bottom of page