top of page

סיכום המשחק | מחזור 32: הפועל ירושלים - מכבי פתח תקווה


הפועל ירושלים נשארה בליגת העל! עונה קשה עברה על הקבוצה באדום-שחור, אבל עכשיו, מחזור אחד לסיום - זה רשמי ואפשר לנשום לרווחה.

מעל ל-4,500 אוהדים בטדי התכנסו אמש לתצוגת עידוד אדירה. הפועל פתחה בדומה לשני המשחקים האחרונים: משחק לחימה ושליטה על הדשא. האיום המהותי הראשון הגיע בדקה ה-21 כאשר בעיטה טובה של אווקה מחוץ לרחבה מצאה את שוער היריבה מוכן


בדקה ה-32 נרשמה עוד הזדמנות מעולה כאשר ינקו הוציא כדור רע, שהגיע לווילי. האחרון וחדידה לא הצליחו לנצל את המצב ברחבה. חמש דקות מאוחר יותר ובעיטה יפה של בדש נהדפה לקרן, דקה אחר כך הגיע השער המיוחל: מאיו הרים כדור לרחבה שמצא את הראש של יאו, שמצידו סידר עם טאץ׳ בישול נהדר לווילי. האחרון כמו חלוץ גדול נעץ את הכדור ברשת


בפתיחת המחצית השנייה הפועל המשיכה להציג כדורגל התקפי כאשר בדקה ה-63 כדור רוחב של בדש פספס במילימטר את הראש של ווילי ונהדף לקרן. בנקוף הדקות האורחת החלה ללחוץ וסחטה הצלות אדירות של אדליי. בדקה ה-82 ינון אליהו הצליח להבקיע - אך השופט ניגש ל-VAR ופסל את השער בגין עבירה על יאו


8 דקות תוספת זמן ועוד 2 דקות תוספת על התוספת, ובמקביל להפסד של נופה בק״ש - זה תם. הבטחנו עונה נוספת בליגה


המשחק האחרון לעונה יתקיים בשבת הקרובה ב-19:00 באשדוד. פרטים וכרטיסים בקרובלאלבום התמונות המלא - לחצו כאן


זיו אריה לאחר המשחק:


קהל:

הפועל ירושלים: 4,621

מכבי פתח תקווה: 318

יציע כבוד: 197


הרכבי הקבוצות:

הפועל ירושלים: אדליי, יאו (88), מאיו (קפטן, צהוב), אווקה, גוני, חדידה (72), הראל, ווילי (שער, 94), בדש (88), באצ'ו וגררו (94).


מחליפים: ביטון (72), ג'רסי ומלמוד (88) וזדה וסולומון (94).


מכבי פתח תקווה: ינקו (קפטן), דיניז, בר (73), הופמייסטר, כהן (73), לאמק (צהוב), מהרמיץ, אליהו (צהוב), גוניור (58), שחר (58) וניקולאסו.


מחליפים: אזולי והדני (58), הנדי (73) ודניאל (צהוב, 73).


שופטים:

שופט ראשי: גל לייבוביץ

ע. שופט 1: דודו ביטון.

ע. שופט 2: אליהו קספו

שופט רביעי: ניב שטייף

שופט וידאו: יגאל פריד

 


מידעון משחק:

  • ראשון, 8.5, בשעה 20:00 בטדי.

  • 60 ש"ח בקופות או כאן עם עמלה.

  • ילדים עד גיל 8 - כניסה חינם.

  • במהלך המשחק נעשה הרבה כבוד לקבוצת הנשים שלנו שעלתה לליגת העל - הגיעו מוקדם בכדי לא לפספס זאת.

  • המשחק ישודר בערוץ ספורט 3.

מה המצב הפועל?

שני משחקים לסיום העונה כאשר הכף יכולה להיות מוכרעת כבר במשחק הקרוב. לאחר הניצחון החשוב 2-0 על הפועל חיפה אנחנו מגיעים למשחק בו ניצחון יבטיח את ההישארות שלנו בליגה.

מהצד השני, מכבי פתח תקווה תגיע לאחר שחילצה נקודה בטדי מול היריבה העירונית ותגיע להילחם גם היא על מקומה בליגה, זה משחק של להיות או לחדול.


מבחינת הסגל, יאו יהיה זמין לזיו לאחר שריצה במשחק האחרון את עונש ההרחקה. היציע המזרחי צפוי להיות גועש ואנחנו קוראים לכם - זהו צו שמונה למשחק - הזמינו כל אוהד הפועל באשר הוא לתת את הגרון לאדומים שחורים שלנו.


גוני וזיו לקראת פתח תקווה:

חברי עמותה מביאים אוהדים חדשים:

חברי וחברות עמותה, לכל אחד מכם שמור כרטיס נוסף ללא עלות.

זו האחריות של כולנו - כמי שמודעים לחשיבות של ההכנסות לקופת מועדון האוהדים שלנו - שהכרטיסים האלה יעשו דרכם לאדומים רדומים ואדומות ישנוניות.

הרעיון הוא לגייס קהל נוסף, להגדיל באמת את נפח היציע, להבהיר את גודל השעה ולהדביק בהתלהבות. לכם אנחנו לא צריכים להסביר, להם/ן כן. זה עליכם, ולכל אחד מכם יש עכשיו כרטיס ביד. וירטואלי:

הזינו כאן קוד קופון שמורכב מהאותיות HPJ ולאחריהן מס' תעודת זהות (ללא 0 בהתחלה). לדוגמה: אם הת.ז שלך היא 054354354 אז הקוד הוא HPJ54354354

זו קריאה לגיוס כללי!


רגע של היסטוריה:

במחזור ה-8 העונה, מכבי פתח תקווה הגיעה לטדי 88 דקות של תוצאה מאופסת הסתיימו בהתקפה נפלאה אחת. מחזיקים אצבעות להשאיר שוב את שלוש הנקודות בטדי. יאללה הפועל!


קדימה הפועל, עד הניצחון!

Comments


Workaround for Wix bug

bottom of page