top of page

לקראת המשחק: מחזור #33

מ.ס. אשדוד - הפועל ירושלים

מידעון משחק


מה המצב הפועל?

וואלה טירוף, ואצלכם? נוחתים מחגיגות הגביע של הסל ביד, כדי לחתום מחר עונת משחקים. כזו שהצלחנו להפוך על פניה בצורה חסרת תקדים. זה לא "מי חלם אז בכיתה", אלא מי חלם רק בתחילת החורף שנסיים ככה. עם כזה טעם של עוד. זיו הודיע לקבוצה במוצ"ש שהיא משוחררת עד רביעי, ומי שרוצה לשחק בכלל נגד אשדוד שיגיד. מסתבר שכולם רוצים. תחרות על ההרכב. רק יילה ופיבן לא מאה פיזית. עדכון: גם רויזמן. החבר'ה חזרו ברביעי, ובאופן מפתיע האימונים טובים. כיף לשחקנים. כיף לכולנו. אם רק מצב הרוח מסביב לא היה כזה פח, אבל זה לא בשליטתנו. את הדגל שלנו אף אחד לא ימנע מאיתנו להניף.


באיזה דרבי הכי התרגשתי?

  • האחרון 3:0

  • המהפך 2:1

  • אופק '96

  • 1:0 יאו


מי שלא מכיר, בטח מדמיין שהפועל י-ם ביצעה איזה שינוי דרסטי בחודשים האחרונים. הסיפוק הרב במערכת הוא מהדבקות המוחלטת בדרך. המשכנו באותו האופן, עבדנו סופר קשה, האמנו שזה ישתלם - זה הוכיח את עצמו. צברנו יותר נקודות והבקענו יותר במשחקים מבראן המפואר דאשתקד. עלינו מדרגה בעוד מובנים העונה. התבססנו פה סופית. ניערנו חרדות קיומיות. מהיציע זכינו לחוות שני משחקי דרבי חלומיים - מהפך עצום, ואז ניצחון מוחץ. בקבוצה מסתכלים על זה האחרון כסוג של פרס על השנה: הגענו כל כך מאומנים, בוגרים ומאמינים, שגם בהרכב כל כך חסר, הרבה אחרי הפיק שלו, נתנו בראש כל כך חזק.


ולא במשחק מיוחד - במשחק של הפועל ירושלים. מה שקיווינו שיקרה טקטית, התממש. פתחנו בלחץ עם שמירה אישית בקישור, שעיקר את המשחק של בית"ר - וגם את שלנו, אבל לא נבהלנו. שום מתנות, לא התעקשנו על דברים שלא עובדים. שחררנו קצת, כי זה מפיל מהרגליים, חזרנו ל-4-4-2 רגיל ונתנו להם לשלוט - ידענו שבסוף נמצא את הפרצה. ונמוטט אותם, בפעולות אישיות. זה שאווקה ונידם הם אלו שמככבים אצלכם בלופ ההיילייטס השבוע - זה באמת אקורד סיום פואטי לאמונה בסגל שרץ פה. חבר'ה, מי שרוצה לבוא לראות את המשחק מחר - שיבוא. לא מכריחים. תכל'ס? פשוט לא בא לנו ללכת הביתה. אז עוד סיבוב פרידה אחרון. נתראה באשדוד, ואז - אצטדיון רמת גן. יש לנו ראיון עם האיש שיוביל שם בראשון את קבוצת הנוער - טקטיקן מדופלם, יצירתי, חייכן נצחי, הפועל שורשי. מר ליאור זדה. ועשינו גם טסט עם מראיין חדש:  

לאוהדים אני רוצה לומר: המומנטום שלכם. הניצחון בדרבי, הגביע בסל - הטירוף שלכם יכול מאוד לעזור לנוער ❝ |ליאור זדהלפרטים: לפני קבוצת הנוער האדומה משחק הצלבה, בין סגניות המחוזות בליגה הלאומית לנוער. דרום - אנחנו. צפון - הרצליה. המנצחת תעלה למפגש מכריע מול רמת השרון מליגת העל. אנחנו מכירים את הפרוצדורה והמעמד טוב, טוב מדי. בואו נגיד שהשנה סוף סוף עושים את זה? פה אנחנו מתעקשים שצריך אתכם ביציע, מי שרק יכול. זה מאוד משמעותי עבור הצעירים.


הקבוצה של זדה התבססה על שני שחקנים בתחילת העונה: כארם וקאסה. התוכנית הזו בוטלה. היינו צריכים להצמיח עוד כשרונות: תפגשו בר"ג את שחקני ההתקפה המלהיבים אליה ביטון ונדים וראסנה. האחרון, בדומה לקשר האמצע אורי כץ, כבר זכו לטעום סגל בוגרים. את מג'ד דחלה ואבישי צוריאל הדינמיים והיצירתיים, הקפטן והגרזן לידור כחילה, האולר השוויצרי רז יחזקאל, את איתמר יחזקיה ונדב מיכאלזון שיובילו את ההגנה כשמאחוריהם מפקח עילאי טובים, השוער השלישי בבוגרים. עושים את זה. 


למקרה שהחמצתם: אלבום מהמם של תמונות הדרבי


Comments


Workaround for Wix bug

bottom of page