הוסיפו את יומן הפועל ליומן שלכם!

🔴אז יש יומן באתר והוא אפילו מתעדכן עם זמני המשחקים. אבל איך אפשר לראות את זמני המשחקים אצלכם כדי לדעת מראש איפה ומתי המשחק? ואם יש שינוי? כל הפרטים כאן. באתר שלנו תוכלו למצוא את לוח המשחקים שבו כתובים כל התאריכים והשעות של המשחקים השונים. כשייתווספו אירועים נוספים, הם יתפרסמו שם מיד. את היומן הזה אתם יכולים להוסיף לתוך היומן שלכם כדי להישאר מעודכנים תמיד מתי ואיפה משחקים. העדכונים שיכניס צוות האתר ליומן שלנו יעדכנו אוטומטית את היומנים שלכם ואצלכם יופיעו השעה והמיקום של המשחק. איך עושים את זה? פשוט מאוד. הנה הדרכים המפורטות לפי תוכנות היומן השונות: בלינק הבא תמצאו את כתובת לוח המשחקים של הפועל ירושלים - אין צורך ללחוץ עליו. העתיקו את הלינק (כפתור ימני -> העתק קישור) ופתחו את תכנת היומן המועדפת עליכם: :Google Calendar
במידה ויש לכם חשבון גוגל קלנדר, כל שעליכם לעשות הוא להעתיק את הלינק, לפתוח את עמוד היומן שלכם וללחוץ על “הוסף” תחת “יומנים אחרים”. לאחר מכן יש לבחור “הוסף לפי URL”, בתיבה שנפתחה הדביקו את הכתובת של לוח המשחקים שהעתקתם. הלוח יתעדכן אוטומטית. :Microsoft Outlook:
.על מנת להוסיף את לוח המשחקים לאאוטלוק לאחר העתקת הלינק, יש לגשת אל כלים -> הגדרות חשבון.
.בלשונית יומני אינטרנט יש לבחור ב”חדש”, הדביקו את כתובת לוח המשחקים ולחצו “הוסף. .OK בתיבת שם התיקייה הכניסו את שם הלוח כפי שתרצו שייקרא אצלכם באאוטלוק ולחצו :Apple iCal לאחר העתקת הלינק, גשו לתוכנת ה-iCal ולחצו Calendar -> Subscribe בתיבה שנפתחת הדביקו את כתובת הלוח. לחצו Subscribe, תיפתח תיבה שתאפשר לשנות את הפרמטרים של הלוח, כגון שם, פרטים לסנכרון וכדומה. אם אתם מרוצים מהבחירות של הלוח הנוכחי, לחצו OK.

הוסיפו את יומן הפועל ליומן שלכם!