top of page

לקראת המשחק: מחזור #20

הפועל ירושלים - בית"ר ירושלים

מידעון משחק

  • ראשון | 4.2 | טדי

  • שערים: 18:00

  • שריקה: 20:00

  • כרטיסים: 65₪ בקופות (או 69₪ באונליין). כל גיל חייב בכרטיס

  • שידור: ספורט 4

  • לרשות הקהל יעמדו חניוני הגן הטכנולוגי, מלחה, גן החיות התנ״כי ועין יעל. משני האחרונים יצאו שאטלים לטדי החל מ-17:30. בתום המשחק ימתינו לאוהדי הפועל ליד הארנה.

  • מחזירים את הרש הביתה

מה המצב הפועל?

עדכון של מוצ”ש, אחרי האימון המסכם: לבד מאווקה ומקס הפצועים ורויזמן החולה - חוזז, דוין וקאפיטה בספק. החלוץ קווין סוני בסגל.

❞ אני מצפה לשים שוב גול בדרבי ולראות את הקהל שלנו שמח ❝ | אופק ביטון במסע"ת

אנחנו אחרי משחק די טיפוסי - ומבאס - העונה. פתחנו חזק, עלינו ליתרון מצ'יפ ששוב הראה את האיכות של דוין, נכנסנו ללחץ, איבדנו את הראש, היינו נדיבים להפליא, ורק אחרי שחטפנו חזרנו לשחק. רוב השחקנים היו גמורים ומתחת לרמתם ועדיין יכולנו לרדת עם נקודה. נקודות אופטימיות: דהן ואלמגור נכנסו טוב, אילוז' משחק שני ברצף שנראה כמו אילוז'. זהו, הבא בתור. ומה שבטוח, הוא יהיה משחק לא טיפוסי.


בערב ירושלמי שהחזאים מבטיחים לנו שיהיה בהיר ויבש, הדרבי חוזר. כשאנחנו מארחים, ועם קהל ביציעים, לראשונה העונה בליגה. כמה, הו כמה שזה היה חסר לנו בסיבוב הראשון. המשחק ההוא, למרות שליטה מוחלטת במחצית, הזכיר לנו איך זה מרגיש להפסיד במשחק היוקרתי, אחרי עונה בה יצאנו ממנו צוהלים, בין אם כמנצחים או עם תיקו מתוק בתוספת. תודה באמת על התזכורת, אבל לא תודה. באים לתקן, כמו שאופק אומר.היריבה שלנו עברה שבוע רוגע וסטנדרטי. אין לנו שמץ איך הם ישחקו, עם גל כהן על הקווים. אנחנו כן יודעים לצפות לבלתי צפוי איתם, שהם קבוצת התקפה מעולה עם מוזי המהיר, פריידי השור ושועה המנוע, ושעדי יונה לא סתם בכותרות. בהתאם, חוליית ההגנה מג'עג'עת (אבל התחדשה בזסנו. כישרון). הדרבי הזה חשוב מאוד טבלאית: תוצאה לא טובה משמעותה התבחבשות למטה, ניצחון ואנחנו מזנקים בעלייה ומייצרים, אם תרצו, שביעייה של קבוצות בחלק התחתון. בואו נבשל את זה. עם אורז אדום. יאללה הפועל!

❞ אנחנו באמצע הדרך, עובדים כדי להיות טובים יותר, לפרקי זמן ארוכים יותר ❝ | זיו אריה

"הדרבי הוא יום חג, הוא הדרבי הירושלמי הראשון העונה עם קהל בטדי, ואחרי החודשים האחרונים שעברנו בארץ, אני רוצה להאמין שהוא יהיה מעכשיו חוויה ספורטיבית נטו. כולנו קיבלנו פרופורציות", אמר מאמן הפועל ירושלים.


"אנחנו נלחמים ביחד, כואבים ביחד, לא הגיוני שלא נוכל ללכת לבילוי ביחד בלי לחשוש. כולם צריכים להיות רגועים ומכילים יותר. להתייחס בכבוד, לכבד את מי שנמצא, את מי שכבר לא איתנו, ואת מי שאנחנו כל כך מתגעגעים ורוצים שיחזור ולא נפסיק להזכיר אותו, הרש גולדברג-פולין, האוהד שלנו מהיציע שחטוף בעזה.


אני כרגיל לא אתייחס למצב אצל היריבה שלנו, היא קבוצה טובה ואני מכבד אותה ואת האיכויות שלה כולנו מכירים. צריכים לעשות את העבודה שלנו על הדשא, עם כל התסכול הספורטיבי על התוצאות שלנו ותחושת החוסר מימוש העונה.


אנחנו באמצע הדרך ועובדים סביב השעון כדי להיות טובים יותר לאורך פרקי זמן ארוכים יותר על הדשא ולגרום לקהל הנאה וגאווה. המצב מבחינת כשירות הסגל ידוע ובעייתי, אנחנו נכשיר את מי שאפשר ומי שירגיש הכי טרי להתמודדות הזו, ונבוא לנצח את המשחק.״


אדום צהוב שחור | ספר הכדורגל של חיים ברעם, בלעדי לחנות הפועל


אדום צהוב שחור מאת חיים ברעם

ערב הדרבי, 20 שנה אחרי צאתו לאור, שמנו יד על עותקים אחרונים בהחלט של ספר הכדורגל הפנומנלי של האוהד, הפובליציסט והיסטוריון הפועל, חיים ברעם. קריאה קולחת ומענגת על אודות ירושלים הקטנה של פעם, שצבועה כולה, כפי שמעיד שם הספר, בצבעי הדרבי. אתם מוזמנים לטיול מופלא ואמיתי להפליא בזמן, דרך פילטר רומנטיקה מרירה, להכיר את מקורות היריבות העירונית וגיבורי הכדורגל האנונימיים שהחלו פה הכל. הזמינו את הספר ויש 10% הנחה לחברי עמותה, בנוהל. הנה הסבר למימוש ההטבה.


コメント


Workaround for Wix bug

bottom of page